Industry 4.0

Přetváříme továrny řízené excelem a papírem na plně digitalizované a flexibilní smart závody. Vše běží digitálně, s daty dostupnými okamžitě a všude, kde je potřeba. Díky tomu dochází k výrazným časovým úsporám, úsporám materiálu a úsporám na lidských zdrojích. Digitalizace znamená snížení možností lidské chyby na minimum.

Více než 100 zákazníků

Více než 100 zákazníků po celém světě využilo našich služeb a metodiky pro implementaci paperless smart factory. K digitalizaci výrobních procesů používáme nejvhodnější systémy na základě analýz a feasibility studies jako jsou SAP, Productoo a další. Námi navržená řešení využili zákazníci z Automotive, Pharma, Food & Beverages a dalších odvětví. Naše systémy řídí výrobu ve velkých nadnárodních korporátech i ve středně velkých výrobních společnostech v Česku a na Slovensku.

Ukázat digitalizovanou výrobuCo všechno můžeme digitalizovat?

Co nejčastěji digitalizujeme

Itica digitalizuje celý výrobní proces door to door nebo pouze jeho části dle konkrétních požadavků klienta. Implementujeme nejnovější výrobní strategie a technologie a tím pomáháme s jednotlivými etapami vašich podnikatelských a výrobních aktivit tak, aby to bylo co nejkonstruktivnější.

Využíváme mnohaletých zkušeností s řízením výroby na základě analýz a optimalizací SAP k podílení se na vývoji moderního smart ekosystému Productoo.

 

Digitalizovaný shopfloor

Vaši výrobní operátoři (dělníci) mají přímo na lince k dispozici výrobní plán, mohou si zavolat údržbáře, nebo si zobrazit výrobní postup. Vše v digitální formě a v jazyce, který si vyberou.

Chci bezpapírové výrobní procesy

 

 

Bezpapírové plánování výroby

Plánovači vytváří plán na obrazovce svého počítače nebo tabletu a změny se okamžitě promítají na monitory zbytku továrny. Jeden plánovač dokáže vytvářet a flexibilně měnit výrobní plán celé továrny například o 1000 lidech.

Jak plánovat bez papíru

Mobilní údržba 4.0

Technici údržby jsou stále a kdekoliv k dispozici a na svých tabletech vidí zakázky údržby seřazené dle priority i dostupné náhradní díly.

Chci mobilní údržbu

Jasná konkurenční výhoda digitalizované továrny

Pomocí digitalizace se váš výrobní závod stává pružnější, štíhlejší a zároveň méně zranitelný. V současné době je třeba (a nejenom díky COVID pandemii) být schopen reagovat okamžitě z jakéhokoliv místa. Potřebujeme koordinovat výrobní tým dohromady s plánovači, údržbáři a kolegy z dalších kanceláří. Vše okamžitě, bez papíru a často někde za pochodu.

Rychlejší výrobní procesy

Snížíte výrazně objem rozpracované výroby i nakupovaného materiálu. Jakékoli prostoje zkrátíte na minimum. Vhodným managementem údržby zajistíte, že vás údržba nezpomalí.

Chci rychlejší výrobní procesy

Vyšší provozní zisk

Uspořený čas a materiál se promítne do vyššího provozního zisku vašeho výrobního závodu.

Jak zvýši provozní zisk

Zlepšení týmové spolupráce

Vaše oddělení se spojí v cestě za jasnými a srozumitelnými dlouhodobými i krátkodobými cíly.

Chci optimalizovat spolupráci

Ukázky našich Projektů digitalizace

Globální Roll-out Digital Manufacturing

Nasadili jsme globální Digital Shopfloor software v Automotive. Pomohli jsme zavést bezpapírové plánování a exekuci výroby.

Více o projektu Digital manufacturing

Global SAP PM Layout Design and Roll-out

Vytvořili jsme Blueprint a rolovali do několika závodů globální template řízení údržby pomocí SAP PM.
.

Více o Digitalizovaném SAP PM

Paperless Factory

Ušetřili jsme několik tisíc výtisků výrobních příkazů (kartiček) za jediný den.
.

Více o Paperless factory.

Čeho dále dosáhnete pomocí Itica digitalizace