Smart firma

Postupy těch nejlepších

Věříme, že vydláždit cestu k úspěchu je s profesionály mnohem snazší. Podporujeme největší podniky na světě při optimalizaci jejich obchodních a výrobních procesů.

Více než 100 největších světových společností využilo naše služby a dovednosti k překonání problémů a bolestí v jejich každodenním provozu.

 

Stojíte před neřešitelným problémem? V našem týmu a síti specialistů známe řešení z automobilového průmyslu, farmaceutického průmyslu nebo výroby potravin a nápojů.

Chcete řídit výrobu jako ty nejlepší firmy na světě?

Vytvořte nezávaznou poptávku, jestliže máte zájem využívat stejné služby jako nadnárodní společnosti. Naši specialisté jsou Vám k dispozici online i na telefonu. Tyto služby jsou ve většine případů dostupné pouze pro největší spolčnosti světa, ovšem my tyto služby dokážeme nabídnout středním a malým podnikům.

Náš cíl je dostat Vás před konkurenci.

Dostat vas před konkurenci postupy a nástroji, které používá nejlepších 100 firem v Automotive, Food & Beverages nebo Farmaceutickém průmyslu.

Abychom zjistili Vaše potřeby, uděláme rychlý audit, pomocí kterého vyhodnotíme Vaše potřeby a navrheneme nejlepší řešení pro Vaši společnost. Audit začíná na ceně 9 750,- bez DPH + travel costs.

Kdo vás dovede k digitalizaci vaší firmy

Tomáš Pohanka
Support And Delivery

Bohuslav Zadražil
Customer Insight

Robin Svorada
Support And Delivery

    Stáhněte si naši aktuální brožuru

    Zadejte svou firemní e-mailovou adresu kam vám pošleme naši aktuální prezentaci