SAP

Pomáháme firmám se SAP a jeho moduly

Poskytujeme komplexní služby v oblasti SAP, od technické a aplikační podpory po školení a implementace. Nabízíme prvotřídní technickou podporu, zajišťující stabilní a efektivní chod vašich SAP systémů. Naše aplikované podpůrné služby zajistí, že vaše SAP aplikace jsou vždy aktualizované a optimalizované. Specializujeme se na SAP roll-outy, umožňující rychlou expanzi vašeho podnikání na nové trhy. Poskytujeme školení pro SAP uživatele, zvyšujeme jejich efektivitu a odbornost. A pomáháme firmám přecházet z SAP R3 na S4, zároveň nabízíme implementaci a optimalizaci SAP Fiori a SAP Hana pro maximální využití vašich dat.
Naším cílem je zajistit, že vaše investice do SAP přinášejí maximální hodnotu a konkurenční výhodu. A to za minimální náklady.

Jsme EXPERTI

S našimi unikátními zkušenostmi z přes 100 předních globálních společností přinášíme bezkonkurenční expertízu v implementaci a aktualizaci systémů SAP, včetně hladkého přechodu z SAP ECC na SAP HANA. Naše osvědčené postupy a hluboké porozumění, jak SAPu, tak vašim podnikovým procesům, nám umožňují nejen optimalizovat vaše stávající nastavení, ale také navrhovat a realizovat inovativní vylepšení, která přinášejí skutečnou hodnotu a efektivitu do každé části vašeho podnikání.

Chci implementovat SAPChci vylepšit SAP

Když už SAP nestačí...

Naše nadstavby pro systém SAP vám přinášejí efektivitu, úspory nákladů a optimalizaci skladových zásob. Zlepšujeme služby a konkurenceschopnost. Rychlá implementace a návrat investice zajištěny. S námi dosáhnete úspěchu a konkurenční výhody.

Proskoumejte Productoo 4.0

Optimalizace SAP

Vyzkoušejte SAP Itica Audit a SAP Itica Benchmark, který vám ukáže vaše srovnání s průměrem ve vašem odvětví. Nebo nás nechte navrhnout řešení, které vám pomůže s řízením výroby nebo údržby.

Chci zlepšit svůj SAP

Rozšíření SAP

Když SAP a jeho funkcionalita nestačí - nechte si ukázat řešení, která jeho funkcionalitu rozšiřují a vylepšují. Vše vám ukážeme na živých příkladech z praxe.

Chci rozříšit SAP

Digitalizace

Potřebujete digitalizovat svoji firmu. Navrhneme kompletní projekt digitalizace jednotlivého procesu nebo daného oddělení.

Chci digitalizovat firmu

Proč SAP od Itica?

Itica poskytuje komplexní služby v rámci SAP, přizpůsobené specifickým potřebám klientů. Nabízíme širokou škálu modulů SAP, od počátečního plánování až po konečné nasazení a podporu. Naše týmy jsou složeny z expertů s bohatými zkušenostmi z více než 100 předních světových společností, což nám umožňuje poskytovat technickou excelenci a strategické poradenství. Zaměřujeme se na vytváření udržitelných a adaptabilních řešení, která přináší obchodní hodnotu a zajišťují dlouhodobé partnerství s klienty pro celkovou efektivitu a úspěch. Rezervujte si schůzku, na které můžeme probrat cokoliv co potřebujete.

Snižujeme náklady

Všechna nastavení a design procesů vedeme k tomu, aby vaši zaměstnanci trávili s evidencí dat v SAP co nejméně času. Soustředíme se na minimalizaci zdrojů potřebných pro váš výrobní proces.

Zrychlujeme procesy

To, co dříve vyžadovalo plných 20 minut, zvládnete za pouhou jednu minutu. Jsme zde, abychom vám představili inovativní přístupy a řešení, která vám umožní dosáhnout této neuvěřitelné efektivity.

Známe lokální prostředí

Naši konzultanti mluví několika jazyky, především anglicky, německy a francouzsky. I tak je pro nás důležitá komunikace s lokálním týmem v jeho rodném jazyce: zpravidla česky nebo slovensky.

SAP od A do Z

SAP Projekty

SAP implementace nebo rollout

Zaštítíme implementace celého SAP systému, ať už na zelené louce nebo jako roll-out globálního template. Komunikujeme 5 jazyky a zprostředkujeme dobrou komunikaci mezi všemi stakeholdery.

Chci vědět více o SAP projektech

SAP Support

SAP support jednotlivých modulů nebo celého systému

Zpravidla nadnárodním společnostem supportujeme jednotlivé moduly SAP nebo celý systém SAP.

Chci lepší podporu SAP systému

SAP Školení

Celá znalost SAP prezenčně nebo online

Vyberte si školení z jakéhokoliv modulu SAP. Uspořádáme školení přímo u vás v závodě nebo online. Máme několik tréninkových SAP systémů s plným přístupem. Ukážeme vám funkcionalitu SAP, o které jste zatím neměli tušení.

Chci SAP školení

Co typicky dodáváme zákazníkům

  • optimalizace současného stavu
  • kompletní customizace
  • podpora denních operací SAP uživatelů
  • implementace nových SAP projektů
  • zvyšování kompetence SAP uživatelů
  • roll-out SAP do poboček a lokálních závodů
SAP Projekty

Implementace SAP

Implementujte SAP do svého závodu za pomoci lokálních konzultantů Itica.

Rezervujte si schůzku

SAP Support

Podpora SAP uživatelů

Každý den, prezenčně nebo online, pomáháme zvládat denní operativu v SAP.

Chci SAP support v českém jazyce

SAP Školení a kurzy

Zvyšování kompetence SAP uživatelů

Pokrýváme všechny moduly SAP a připravujeme pro vás SAP workshopy a školení na míru.

Chci SAP školení v češtině

    Stáhněte si naši aktuální brožuru

    Zadejte svou firemní e-mailovou adresu kam vám pošleme naši aktuální prezentaci