SAP Audit & Benchmark

Dostaňte ze SAP maximum. Identifikujte slabá místa nastavení, chybějící data a procesy.

Top 5 doporučení

Mimo jiné získáte top 5 nejdůležitějších bodů, které (a jak) je třeba zlepšit. Můžete si vybrat, zda těchto top 5 je za celý SAP nebo za vybraný modul SAP (jako například SAP PP audit, nebo SAP PM Audit).

Získáte seznam všech akcí, které můžete v SAP zlepšit a díky tomu si udělat život s SAP příjemnější, rychlejší a efektivnější. Pozitivně se to pak odrazí na spokojenosti uživatelů SAP a jejich výkonu.

Chci SAP audit

Co je součástí dodání

Zkontrolujeme několik stovek nastavení a procesů ve vašem systému SAP. Na základě toho obdržíte mapu svého SAP, bílé oblasti, chybějící procesy.

Obdržíte také:

a) Benchmark se standardem SAP
b) Benchmark s průměrem vašeho odvětví

 

Benchmark se standardem SAP

Systém SAP poskytuje už ve svém základu velmi široký záběr procesů. Porovnáváme ve vašem SAP, jaké procesy využíváte a zda jsou nahrazovány například MS Excelem nebo papírem. Pomůžeme vám tyto procesy zjednodušit a dostat do SAP.

Benchmark s průměrem vašeho odvětví

Chcete vědět, jak si stojíte oproti průměrnému nastavení a používání SAP ve vašem odvětví? Uvidíte možnosti, které jsou běžné na trhu a jsou běžně používány. Můžete je následně začít používat také.

Best-Practicies vašeho odvětví

Lámete si už delší dobu, jak vyřešit ten nebo ten proces. Jak nastavit nebo uvést do praxe? Ukážeme vám nejlepší zkušenosti, nastavení a procesy z oboru.